MIEJSKIE KOŁO TURYSTYKI ROWEROWEJ "RELAKS" STOWARZYSZENIE POŻYTKU PUBLICZNEGO

Sportowcy z Brześcia w Lubartowie PDF Drukuj Email

W dniu 22.02.2019 roku w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 3 odbył się turniej badmintona i piłki siatkowej.

W badmintona zawodnicy podzieleni zostali na trzy grupy. Zwycięzcy poszczególnych grup walczyli między sobą o miejsca na podium. Pierwsze miejsce zajął zawodnik gości Denis Khadanovich. Na drugim i trzecim miejscu uplasowali się kolejno: Dawid Augustynowicz i Krzysztof Szczęsny Junior z Lubartowa.

W turnieju piłki siatkowej pierwsze miejsce zajęła drużyna Nadleśnictwa Lubartów, która po zaciętej walce wygrała z drużyną gości z Brześcia. Trzecie miejsce przypadło gospodarzom rozgrywek ekipie – Relaksu.

Organizator sobotnich turniejów Miejskie Koło Turystyki Rowerowej Relaks serdecznie dziękuje za pomoc w przygotowaniu zawodów Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr3, Miejskiemu Ośrodkowi Sportu i Rekreacji oraz panu Ryszardowi Gierachowi za pomoc w realizacji tego sportowego przedsięwzięcia.