MIEJSKIE KOŁO TURYSTYKI ROWEROWEJ "RELAKS" STOWARZYSZENIE POŻYTKU PUBLICZNEGO

Rowerami za koło podbiegunowe. Wystawa Lofoty 2018 PDF Drukuj Email

 

17 stycznia w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Lubartowie odbyło się spotkanie podróżnicze poświęcone wyprawie rowerowej na norweski archipelag Lofoty.


Zrzeszeni w Miejskim Kole Turystyki Rowerowej "Relaks" z Lubartowa, uczestnicy wyprawy podzielili się z publicznością swoimi wrażeniami z dwutygodniowej podróży, która odbyła się od 28 czerwca do 11 lipca 2018 roku

.

Uczestnicy wyjazdu na Lofoty otrzymali pamiątkowe dyplomy potwierdzające przekroczenie koła podbiegunowego. Wyróżnienia wręczyli prezes Relaksu Andrzej Zdunek oraz główny organizator podróży Tadeusz Matwiejczyk.


Czytelnicy i zaproszeni goście wysłuchali opowieści z zagranicznego wyjazdu, obejrzeli filmy i zdjęcia prezentujące malownicze norweskie krajobrazy: fiordy, zatoki rybackie i bezludne plaże. Na wszystkich czekał również słodki poczęstunek.


W międzyczasie uczestnicy spotkania obejrzeli wystawę zdjęć z tej podróży przygotowaną wspólnie z pracownikami biblioteki.

Wystawę zdjęć z Lofotów będzie można oglądać jeszcze przez trzy tygodnie w Miejskiej Bibliotece przy ulicy Lubelskiej 36 w Lubartowie.


Katarzyna Piekarczyk